Wij zijn basisschool Antares

Wij zijn een voorbeeld voor elkaar
Wij bieden een optimale basis met passende ondersteuning
Wij zijn samen met ouder en kind verantwoordelijk voor ontwikkeling
Wij dagen uit om de wereld en je talenten te ontdekken

Een prettige, veilige en duurzame leeromgeving

Ieder kind moet veilig, gezond, gelukkig en kansrijk opgroeien.  Jouw schooltijd speelt daarin een essentiële rol. Ontdek onze prettige, veilige en duurzame leeromgeving waarin elk kind zich optimaal kan ontwikkelen. Met respect en hart voor diversiteit biedt Antares kinderen maximale mogelijkheden om zich te ontwikkelen en hun eigen plaats te vinden in de samenleving. Wij bieden ieder kind – elke dag opnieuw – de kans om een stralende ster te zijn.


Dit is onze rol: de kracht van verbinding

Met het gehele team hebben wij gesproken over onze kernwaarden, onze missie en ambities voor onze school, kinderen, ouders en partners. Als team vinden wij dat de leerkracht elke dag het verschil maakt. Door te enthousiasmeren, te inspireren en met collega’s voor kwalitatief hoogwaardig en toekomstgericht onderwijs te zorgen. De rol van het onderwijs beperkt zich niet tot het klaslokaal of de schoolpoort. Optimale ontwikkeling van onze leerlingen vraagt om samenwerking tussen school, ouders en andere partijen. ‘De kracht van verbinding’ is daarbij ons leidende principe.